Pictures

Photoshoot: A forest bird

Jeg er så fornøyd med bildene fra denne shooten! Det nyeste objektivet mitt er utrolig bra og skaper den uklare bakgrunnen som jeg elsker. Modellen er min skjønne søster, og det er hun som må tåle ...

Photos: Eye

First day of April

Photos: Pastel Flowers

A Winter Wonderland

Jeg elsker vinteren! Da kan jeg ta bilder som det her. Det kan være forferdelig kaldt og vondt når kulden trenger seg inn under huden, men det er absolutt verdt det alt sammen! Hah

Photos: Frozen

PINK NOVEMBER

Photos: Raindrops Bokeh

Photo: Høst2014

Photos: Nature Mix 11082014

Photo: New Spirit

Photos: Coccinellidae

Photo: Macro

Photo: Dark soul

Roses are red ...

New year

Let it snow..

Photos: Autumn

Photos: F.L.O.W.E.R.S.

Photos: Water 26062013

Photos: Green 26062013

Summer lovin'

Photos 15042013

Photo Mix 08032013

Photos 02022013

Photos: Feather 16012013

Photos: Winter 14122012

Winter nights

December please be kind

Photos: Autumn 2 16111012

Photos: Ending Autumn 02112012

Winter is coming

Photos: Bird 02102012

Photos: Autumn 02102012

Photos: Bildedryss 10092012

Photos 15082012

Photos 10082012

Photos 27.07.2012

Pictures 21.07.2012

"I don't want to look."

Photos 14072012

Photos 13072012

Photos 06072012

Førpremiere: Istid 4

Charlotte, Nina og meg sammen med Scrat!♥ Haha!

Photos 23.06.2012

Photos: Cat 23.06.2012

Photos 12062012

Photos: Dandelion 12062012

Collage: Summerfeeling!

Photos: Eikern natur! 28052012

Photos: Green nature! 24052012

Photos: Sommer! 24052012

Photos: Leaf 05052012

Photos: Eikern 05052012

I *heart* instagram!

Liker du bildene mine? Følg meg på instagram! Da hadde jeg blitt superduper glad :) Brukernavn: anniebie

Photos: Spring 05042012

Photos: Eikern Camping 05042012

Photo: Birds 22032012

Photo: Cat 17032012

Photo: Raindrops 25022012

Photos 20022012

A Winter Wonderland!

I swear it's magic!

Colors

Foggy day!

Sunset 1, 2, 3

Photo: Winter

11-12-11 Sun & Snow

Let it snow, let it snow, let it snow!

Hvor er snøen?? Det er desember, og ingen snø? Det er rart .. Her kommer noen frostbilder som jeg tok for noen uker siden: JEG VIL HA SNØØØØ

P H O T O S

Info om instagram!

Instagram er en app som du kan laste ned på iPhone'n din. Her kan du dele bildene dine med andre instagramere over hele verden! Du kan følge andre og andre kan følge deg. I tillegg inneholder den e...

La luna

Back to school

Og så vil jeg bare legge til at jeg ELSKER instagram! Follow me: @anniebieHihi : )

Collage: Summerfeeling

Travel uke!

Hoooi, har vært mye å gjøre denne uken! Trafikalt grunnkurs, fremføring, tennis and you name it! Så nå skal det bli deilig med helg : )

Photo: Colours

Sweden, here I come!

Drar hvert øyeblikk til Sverige! Shopping

Here I am ...

waiting for something, but don't know what.

Forever in my heart

I dag har jeg bare vært på senteret og shoppet! Wiiii, den herlige følelsen av å eie noe nytt!♥ Photos//Anniken Marianne

Autumn

Photos // Anniken Marianne

Mariposa

Photo // meg Overskrift: Spansk for sommerfugl.

xsamen

Wææh, som overskriften sier (haha, en moro ord-vri fra meg der!) har jeg nettopp hatt eksamen!! MATTEeksamen! Det var skikkelig vanskelige oppgaver! Og jeg som hadde følt meg så forberedt! Så jeg v...

Frozzie pictures

Photos by me.Hello! Ikke så mye å skrive om i dag.. Har vært på skolen, og der skjedde det ikke noe særlig spennende eller noe uvanlig spesielt. En helt normal dag rett og slett. Men jeg hadde lyst...
Anniken Marianne

Anniken Marianne

21, Lørenskog

Velkommen til min blogg! Jeg har en stor lidenskap for fotografi, og på denne bloggen deler jeg mine bilder. Følg meg gjerne på instagram: anniebie

Kategorier

Arkiv

hits