Pictures

Photoshoot: A forest bird

Jeg er s fornyd med bildene fra denne shooten! Det nyeste objektivet mitt er utrolig bra og skaper den uklare bakgrunnen som jeg elsker. Modellen er min skjnne sster, og det er hun som m tle ...

Photos: Eye

First day of April

Photos: Pastel Flowers

A Winter Wonderland

Jeg elsker vinteren! Da kan jeg ta bilder som det her. Det kan vre forferdelig kaldt og vondt nr kulden trenger seg inn under huden, men det er absolutt verdt det alt sammen! Hah

Photos: Frozen

PINK NOVEMBER

Photos: Raindrops Bokeh

Photo: Hst2014

Photos: Nature Mix 11082014

Photo: New Spirit

Photos: Coccinellidae

Photo: Macro

Photo: Dark soul

Roses are red ...

New year

Let it snow..

Photos: Autumn

Photos: F.L.O.W.E.R.S.

Photos: Water 26062013

Photos: Green 26062013

Summer lovin'

Photos 15042013

Photo Mix 08032013

Photos 02022013

Photos: Feather 16012013

Photos: Winter 14122012

Winter nights

December please be kind

Photos: Autumn 2 16111012

Photos: Ending Autumn 02112012

Winter is coming

Photos: Bird 02102012

Photos: Autumn 02102012

Photos: Bildedryss 10092012

Photos 15082012

Photos 10082012

Photos 27.07.2012

Pictures 21.07.2012

"I don't want to look."

Photos 14072012

Photos 13072012

Photos 06072012

Frpremiere: Istid 4

Charlotte, Nina og meg sammen med Scrat!♥ Haha!

Photos 23.06.2012

Photos: Cat 23.06.2012

Photos 12062012

Photos: Dandelion 12062012

Collage: Summerfeeling!

Photos: Eikern natur! 28052012

Photos: Green nature! 24052012

Photos: Sommer! 24052012

Photos: Leaf 05052012

Photos: Eikern 05052012

I *heart* instagram!

Liker du bildene mine? Flg meg p instagram! Da hadde jeg blitt superduper glad :) Brukernavn: anniebie

Photos: Spring 05042012

Photos: Eikern Camping 05042012

Photo: Birds 22032012

Photo: Cat 17032012

Photo: Raindrops 25022012

Photos 20022012

A Winter Wonderland!

I swear it's magic!

Colors

Foggy day!

Sunset 1, 2, 3

Photo: Winter

11-12-11 Sun & Snow

Let it snow, let it snow, let it snow!

Hvor er snen?? Det er desember, og ingen sn? Det er rart .. Her kommer noen frostbilder som jeg tok for noen uker siden: JEG VIL HA SN

P H O T O S

Info om instagram!

Instagram er en app som du kan laste ned p iPhone'n din. Her kan du dele bildene dine med andre instagramere over hele verden! Du kan flge andre og andre kan flge deg. I tillegg inneholder den e...

La luna

Back to school

Og s vil jeg bare legge til at jeg ELSKER instagram! Follow me: @anniebieHihi : )

Collage: Summerfeeling

Travel uke!

Hoooi, har vrt mye gjre denne uken! Trafikalt grunnkurs, fremfring, tennis and you name it! S n skal det bli deilig med helg : )

Photo: Colours

Sweden, here I come!

Drar hvert yeblikk til Sverige! Shopping

Here I am ...

waiting for something, but don't know what.

Forever in my heart

I dag har jeg bare vrt p senteret og shoppet! Wiiii, den herlige flelsen av eie noe nytt!♥ Photos//Anniken Marianne

Autumn

Photos // Anniken Marianne

Mariposa

Photo // meg Overskrift: Spansk for sommerfugl.

xsamen

Wh, som overskriften sier (haha, en moro ord-vri fra meg der!) har jeg nettopp hatt eksamen!! MATTEeksamen! Det var skikkelig vanskelige oppgaver! Og jeg som hadde flt meg s forberedt! S jeg v...

Frozzie pictures

Photos by me.Hello! Ikke s mye skrive om i dag.. Har vrt p skolen, og der skjedde det ikke noe srlig spennende eller noe uvanlig spesielt. En helt normal dag rett og slett. Men jeg hadde lyst...
Anniken Marianne

Anniken Marianne

21, Lrenskog

Velkommen til min blogg! Jeg har en stor lidenskap for fotografi, og p denne bloggen deler jeg mine bilder. Flg meg gjerne p instagram: anniebie

Kategorier

Arkiv

hits